Ana sayfa ÜrünlerProtein Ekspresyonu ve SaflaştırılmasıExchange Kromatografi 0.1EU / Mg Bakteriyel İfade LPS Kaldırma Düşük Lipopolisakkaritler Endotoksin Giderme
Ben sohbet şimdi

Exchange Kromatografi 0.1EU / Mg Bakteriyel İfade LPS Kaldırma Düşük Lipopolisakkaritler Endotoksin Giderme

Exchange Chromatography 0.1EU/Mg Bacterial Expression LPS Removal Low Lipopolysaccharides Endotoxin Removal
Exchange Chromatography 0.1EU/Mg Bacterial Expression LPS Removal Low Lipopolysaccharides Endotoxin Removal

Büyük resim :  Exchange Kromatografi 0.1EU / Mg Bakteriyel İfade LPS Kaldırma Düşük Lipopolisakkaritler Endotoksin Giderme

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: CELLFREE
Model numarası: CF-PR-003

Ödeme & teslimat koşulları:

Ambalaj bilgileri: küçük şişe
Teslim süresi: 3 ~ 4 iş günü
Detaylı ürün tanımı
Dan başlar: Temel deney malzemeleri Test metodu: Nitel veya nicel
Yöntem-1'i kaldır: Zar, Yöntem 2'yi kaldır: filtre
Yöntem-3'ü kaldır: Güçlü anyon değişim kromatografisi Standart: ≤10EU / ug, 1EU / mg 0.1EU mg /
Vurgulamak:

0.1EU/mg Low Lipopolysaccharides Endotoxin Removal

,

Exchange Chromatography Low Lipopolysaccharides Endotoxin Removal

Giriş

 

E.colikonakçı hücre tipik olarak prokaryotik ekspresyon sistemi için çeşitli nedenlerden dolayı kullanılır.Hücrelerin hızlı çoğalma, yüksek ekspresyon, kolay saflaştırma, iyi stabilite, güçlü kirlilik önleme yeteneği ve maliyet etkinliği gibi avantajları vardır.Bu nedenle bakteriyel ekspresyon sistemi sadece en olgun ve güvenilir değil, aynı zamanda protein ekspresyonu için en yaygın kullanılan, ekonomik ve etkili seçenektir.Aktif olarak büyüme aşamasında, E.coli hücresi çevresine küçük miktarlarda endotoksin atar, ancak ölürken büyük miktarlarda salınabilir.Endotoksinler, memeli bağışıklık sistemini uyarabilir ve alternatif (uygundin) yolla komplemanı aktive edebilir, bu da şok, organ yetmezliği, doku hasarı, yaygın damar içi pıhtılaşma ve hatta ölüm gibi güçlü bir bağışıklık tepkisine neden olur.Endotoksinler ayrıca DNA'nın primer hücrelere transfeksiyonunu güçlü bir şekilde etkileyebilir ve transfeksiyon verimlerinin düşmesine neden olabilir.

 

CELLFREE, endotoksin çıkarma ve tespit hizmetinde uzmanlığa sahiptir.Gelişmiş ekipmanlarımız, yüksek vasıflı ekiplerimiz ve profesyonel teknolojilerimiz, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için güvenilir ve doğru bir endotoksin çıkarma ve tespit hizmeti sunmak için mevcuttur.

 

Hizmet Süreci

 

Endotoksinlerin kendileri çıkarılması veya inaktive edilmesi zordur, çünkü bunlar son derece ısıya ve pH'a karşı kararlıdır.Başka yollarla çıkarılabilirler.

  1. Endotoksinlerin negatif yüklü olması nedeniyle (2.0 pH değerinin üzerinde), pozitif yüklü bir membran yüzeyi endotoksini çıkarabilir.

  2. Endotoksinlerin ve hidrofobik membranın lipit A bileşeninin hidrofobik etkileşimi, hidrofobik filtre cihazları, tampon / iyonik çözeltilerden endotoksinin uzaklaştırılması için kullanılabilir.

  3. Güçlü anyon değişim kromatografisinin, endotoksinlerin yüklenen doğası nedeniyle besleme akışlarından endotoksinlerin giderilmesinde özellikle etkili olduğu kanıtlanmıştır.

 

Endotoksin Giderimi

 

Her endotoksin çıkarma projesi için, hedef proteini değerlendiririz, hedef proteinin çıkarılma verimliliğini ve kayıp oranını tahmin ederiz ve her proje için en uygun protokolü özelleştiririz.Daha sonra endotoksinleri hedef proteinlerden, ardından LAL tahlilini çıkarmak için özelleştirilmiş protokolü uygularız.

 

Endotoksin Tayini

 

Endotoksin tespiti endotoksin çıkarılmadan önce ve sonra gerçekleştirilir.Birincil yöntemler kalitatif (LAL jel pıhtı deneyi) veya kantitatif (LAL türbidimetrik analiz ve LAL kromojenik test) olarak ikiye ayrılabilir.

 

Özelleştirilmiş Protein Servis Avantajları

 

  1. Zorlu proteinler ve diğer zor projeler için ideal
  2. Taleplerinizi karşılamak için tasarlanmış esnek ve uygun fiyatlı hizmet
  3. Hızlı geri dönüş - saflaştırılmış proteinlerinizi almak için 4 hafta gibi kısa bir sürede
  4. Genden proteine ​​tek elden hizmet platformu
  5. Düşük endotoksin seviyesi ve salgılanan proteinler

 

İletişim bilgileri
CELLFREE SCIENCE CO., LTD.

İlgili kişi: Pan Lin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)