Ana sayfa ÜrünlerProtein Ekspresyonu ve Saflaştırılması5ml lizat Yem Proteinleri İmmünopresipitasyon Protein Protein Etkileşimi
Ben sohbet şimdi

5ml lizat Yem Proteinleri İmmünopresipitasyon Protein Protein Etkileşimi

5ml lysate Bait Proteins Co Immunoprecipitation Protein Protein Interaction
5ml lysate Bait Proteins Co Immunoprecipitation Protein Protein Interaction

Büyük resim :  5ml lizat Yem Proteinleri İmmünopresipitasyon Protein Protein Etkileşimi

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: CELLFREE
Model numarası: CF-PR-009

Ödeme & teslimat koşulları:

Ambalaj bilgileri: küçük şişe
Teslim süresi: 2 hafta
Detaylı ürün tanımı
Başlangıç ​​bilgileri: Protein dizisi Başlangıç ​​Materyali: 5ml lizat
Antikor tespiti: En az 20 ul spesifik antikor gerektirir Son ürün: Yem proteinleri, Av proteinleri, Antikor
Protein hazırlama: 4 hafta Co-IP: 2 hafta
Vurgulamak:

Bait Co Immunoprecipitation Protein Interaction

,

5ml lysate Co Immunoprecipitation Protein Interaction

Giriş

 

Co-IP, belirli bir hedef proteine ​​bağlı proteinleri dolaylı olarak yakalamak için hedef proteine ​​özgü antikorlar kullanılarak protein-protein etkileşimi tanımlama ve doğrulama için yaygın olarak kullanılan klasik bir tekniktir.Co-IP, proteinler arasındaki etkileşimin saptanmasında etkili bir yöntem haline gelmiştir.

 

Tarafımızdan sağlanan genel immüno-çökeltme (Co-IP) deneysel prosedürü: hedef genin bir plazmidini oluşturmak, hücreleri birlikte dönüştürmek, hücre lizatına bir anti-yem protein antikoru eklemek ve daha sonra spesifik olarak bağlamayı eklemek inkübasyondan sonra antikorun Agaroz'a bağlanması.Boncuklar üzerindeki protein A veya G, ilgili proteine ​​bağlanan hücrede ilgilenilen bir protein varsa, bir kompleks oluşturulabilir: "hedef protein + yem proteini + anti-yem protein antikoru + Protein A veya G" , denatüre poli Akrilamid jel elektroforezi, kompleks tekrar ayrılır.İlgilenilen protein daha sonra immünoblotlama veya kütle spektrometrisi ile tespit edilir.Bu yöntemle elde edilen hedef protein, doğal olarak hücrede ilgilenilen protein ile birleştirilir ve vücuttaki gerçek duruma uygundur ve elde edilen sonuç yüksek güvenilirliğe sahiptir.

 

CELLFREE, bilinen proteinler arasındaki etkileşimin doğrulanması ve bilinmeyen proteinin lizattan çekilmesi dahil Co-IP test hizmeti sağlar.Doğrulama kapsamı, Protein-protein / peptit etkileşimlerini, antijen ve antikor fragmanı karakterizasyonunu, rizatprotein-küçük molekül etkileşimlerini, protein-DNA / RNA etkileşimlerini, vb. Kapsar.

 

Hizmet Özeti

 

  • Gümüş boyama tekniğinin hassasiyeti, coomassie parlak mavisinin (CBB) 100 katıdır ve SDS-PAGE elektroforez sonuçları daha belirgindir.
  • Sıvı kütle spektrometrisi ve Fortebio gibi eksiksiz test ekipmanı, test sonuçlarını daha fazla analiz etmek için bir refakatçi olarak sağlanır.
  • Rastgele faktörlerin etkisini ortadan kaldırmak ve sonucu daha güvenilir hale getirmek için deney iki kez tekrarlanır.
  • Protein, antikor ve benzerleri için hazırlık platformu, protein diziniz sağlandığı sürece tüm deneylerin tamamlanması için kolaylaştırılmıştır.

 

Müşteri teklifi


1, Yem proteini ve hedef proteinin ekspresyon plazmidinin, sekanslama ile doğrulanması gerekir ve bir sekanslama pik harita dosyası sağlanır.
2, transfekte veya dönüştürmek gerekli değilse, yem proteini ve hedef protein içeren 5 ml'den fazla lizat sağlamak gerekir.Prokaryotik ekspresyon ise, proteinin süpernatantta eksprese edilmesi gerekir.
3, yem proteinleri ve hedef proteinler kullanılarak spesifik antikor tespiti için, en az 20 ul spesifik antikor gereklidir.

 

Biz sağlıyoruz

 

  • Yem proteinleri: protein / numune müşteri tarafından sağlanır veya bizim tarafımızdan hazırlanır (sadece protein diziniz gereklidir)
  • Av proteinleri: protein / numune müşteri tarafından sağlanır veya bizim tarafımızdan hazırlanır (sadece protein diziniz gereklidir)
    (Protein örneği, hayvan ve bitki dokularını, organ örneklerini veya lizatlarını içerir)
  • Antikor: yem proteinine spesifik antikor, müşteri tarafından sağlanır

 

Teslimat

 

Deney raporu: etkileşim analiz raporu, kalite kontrol raporu, deneysel süreç, SDS-PAGE, gümüş boyama haritası, vb.

5ml lizat Yem Proteinleri İmmünopresipitasyon Protein Protein Etkileşimi 0

 

 

İletişim bilgileri
CELLFREE SCIENCE CO., LTD.

İlgili kişi: Pan Lin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)